HABER ARŞİV

Mamak Belediyesi bünyesinde göreve yeni başlayan zabıta memurlarına oryantasyon eğitimi verildi.

Türkiye Basketbol Ligi 24. haftasında Finalspor'a konuk olan Mamak Belediyesi Basketbol Takımı karşılaşmadan 69-78 gibi farklı bir skorla galip ayrıldı.

Mamak’a hoş geldin bebek

30 Mart 2021 12:49

Mamak Belediyesi yeni bebek heyecanı yaşayan ailelerin mutluluğunu paylaşarak, bebeğin ilk ihtiyaçlarını karşılayacak ürünlerden oluşan bebek çantası hediye ediyor.

Türkiye Hentbol Federasyonu Erkeler 1. Ligi’nde galibiyet serisine her hafta bir yenisini ekleyen Mamak Belediyesi GSK Hentbol Takımı, bu haftayı da boş geçmedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın projesi ‘Millet Kıraathaneleri’nin Mamak’ta sayısı gün geçtikçe artıyor.

Becerilerini ispatladılar

28 Mart 2021 09:20

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nca belirtilen tehlikeli ve çok tehlikeli işler sınıfındaki mesleklerde zorunlu hale getirilen MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi, Mamak Belediyesi’nin ilgili personellerine gerçekleştirilen sınavla verilmeye başlandı.

Mamak Belediyesi Basketbol Takımı pota altına takviye yaptı.

Mamak Musiki Muallim Mektebi 1. Etabının restorasyon çalışmalarının tamamlanmasının ardından ilk kişisel resim sergisine ev sahipliği yaptı.

Manevi duyguların üst seviyelere yükseldiği bu kutsal gecede, yapılacak tüm duaların kabul olmasını diliyorum.

Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, geçtiğimiz yıl Durali Alıç Mahallesi’nde hizmete açtıkları Gönül Çarşı’nı ziyaret etti. İhtiyaç sahibi vatandaşlara hizmet vermek için açılan, Gönül Çarşısı’nın iyiliğe yön veren bir iyilik marketi olduğunu kaydeden Başkan Köse, Çarşı’nın ihtiyaçlarını yerinde inceledi.

Yaşlılara Hizmet Ömrümüze Bereket sloganı ile 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası kapsamında Mamak Belediyesi, bünyesinde bulunan kütüphanelerde drama ve meddah etkinliklerine ev sahipliği yaptı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yaptığı uyarıları dikkate alan Mamak Belediyesi, dün akşam saatlerinde aniden bastıran karın ardından harekete geçti.

Mamak Belediyesi KEDV ile iş birliğine imza attı- Mamak Belediyesi ile Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV) “Türkiye'de Yaşayan Mülteci ve Yerel Dar Gelirli Kadınları Güçlendirme Projesi” için protokol imzaladı.

Muhsin Ertuğrul kapılarını araladı- Musiki Muallim Mektebi restorasyon çalışmalarının ardından kapılarını araladı.

Mamak hentbolda dolu dizgin

23 Mart 2021 09:56

Türkiye Hentbol Federasyonu Erkeler 1. Ligi’nde rakip tanımayan Mamak Belediyesi GSK Hentbol Takımı galibiyet serilerine devam ediyor.

Kimi art arda sıktı portakalları, kimisi o minik elleriyle sıkamadığı portakalları için öğretmeninden yardım istedi.

Mamak’ta Nevruz Coşkusu

22 Mart 2021 09:48

Mamak Belediyesi, Türklerin bahar bayramı olarak yüzyıllardır kutladığı Nevruz Bayramı için Ortaköy Mahallesi’nde renkli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı.

Mamak lideri devirdi

22 Mart 2021 09:47

Türkiye Basketbol Ligi 23. haftasında lider Samsunspor'u konuk eden Mamak Belediyesi Basketbol Takımı ikinci yarı üstünlüğü eline aldığı karşılaşmadan 94-75 galibiyetle ayrıldı.